Aob Medezeggenschap training & advies 030 298 9818
Menu Dicht
  • Home
  • Cursussen
  • Maatwerk
  • Advies
  • Servicepakketten
  • Helpdesk
  • Kennisbank
  • Contact
Bel 030 298 9818
  • Kennisbank

Nationaal Programma Onderwijs

image description

NPO gelden zijn langer en vrijer in te zetten

image description

NPO en cao Primair Onderwijs

Het Nationaal Programma Onderwijs om coronaschade in te halen is door het ministerie van OCW opgelegd aan alle sectoren in het onderwijs. De minister heeft de medezeggenschap genoemd als een belangrijke speler bij de beleidsbesluiten en de invoering daarvan, de zogeheten interventies. Instemming van de mr is een vereiste, en bij die instemming zijn diverse bestaande cao-bepalingen van belang.

image description

Nationaal Programma Onderwijs po

Veel leerlingen hebben tijdens de corona-crisis vertraging opgelopen, bijvoorbeeld omdat de school een tijd dicht was. Het ministerie van OCW stelt de komende twee jaar 8,5 miljard euro beschikbaar (ongeveer 700 euro per leerling, per schooljaar) om die achterstand in te lopen.  Dat geld gaat naar de schoolbesturen. Elke school bepaalt zelf, in overleg met het team, hoe ze dat geld gaan gebruiken. Dat plan van aanpak wordt beschreven in een schoolprogramma. De medezeggenschapsraad moet met het schoolprogramma instemmen.

image description

Nationaal Programma Onderwijs vo

Veel leerlingen hebben tijdens de corona-crisis vertraging opgelopen, bijvoorbeeld omdat de school dicht was. Er is de komende twee jaar in totaal 8,5 miljard euro beschikbaar (ongeveer 700 euro per schooljaar, per leerling) om die achterstand in te halen.

1 VAN 1
AOb Medezeggenschap
  • 030 298 9818
  • mz@aob.nl
image description
Blijf hier op de hoogte van medezeggenschap in jouw sector Inschrijven nieuwsbrief
  • Kennisbank
  • Voorwaarden
  • Disclaimer
  • Klachtenprocedure
  • Inschrijven nieuwsbrief
Onderdeel vanAOb Algemene Onderwijsbond